Makina per lyerje

Shitet nga: Azem Shala 04 Gsh 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes makinat per lyerje me polikolor.Makinat jan ne gjendje shum te mir pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim