Makina per prodhim te plastikes

Shitet nga: NPT CZ COM 18 Pri 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Dy makina per prodhimin e plastikes
Dy shirita trasportues te pjesve qe dalin nga prodhimi
Një mulli per blurjen e plastikes
Një frigorifer per ftofjen e vajit te makinave
Një makin per tharjen e materialit per prodhim
kujdes: kemi edhe paisjet elektrike nese te interesuar!
Te gjitha keto makina janë te prodhimit Italijan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim