Makina per zdruktari Frez

Shitet nga: Rexh 20 Dhj 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR   10 000 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Frez me 2 shpejtesi 63 cm.
1.300
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim