Makine per prodhimin e Biscotav

Shitet nga: beni 17 Gsh 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Makine per prodhimin e biskotave (keksa) Prodhim gjerman me 4Valak si dhe me 50 tepsija ne gjendje shum te mire .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim