Maqine per prerje te gurit.granitit mermeri

Shitet nga: patri 22 Gsh 06:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shes maqinen e gurit per gur monefaz ne gjendje te rregullt me teh te ri . shum e perdorshme per puna ne teren. per gjithqka/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim