Mikser Mishi, Brumi, etj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Vllezerit Sahiti 28 Dhj 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Mikser per perzirje te perberjeve ushqimore.
Per me shume: 044 473 077 044 218 429
Grabanice, Kline
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim