Sharrë hekuri

Shitet nga: Mursel Veselaj 07 Mar 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Sharra është ne gjendje te prej metal me diameter 30cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim