Torno

Shitet nga: Mursel Veselaj 09 Mar 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Torno prodhim gjerman dhe mund te perpunoj material me diameter deri 60mm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim