PAISJE PER FRIZERKA

Shitet nga: duka 30 Mar 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
PAISJE PER FRIZERKA

Jane te gjitha mjetet per nje frizerke munges eshe blersi dhe te filoi puna,per me shum shikoni fotot,siq shihen ne foto ashtu jan te gjitha paisjet.


Per me shum info:049694456.


BEJM EDHE NDRRIME ME VETURA.


FALIMINDERIT

WELCOME
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim