Aparata per kafe

Shitet nga: Graniti 12 Mar 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Aparata per kafe Cimbali , San Marino , La Spaziale te ri te ardhur nga Italia te gjith jan ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim