Inventar për Cafe Bar!

Shitet nga: Edi 07 Mar 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes Inventar për Café Bar!
Inventari ësht i ri dhe ne Gjendje shum të mir, vetem 4 muaj i perdorur
Inventari ka:
12 Tavolina
40 Karrika
3 Shankerica komplet
1 qoshk Gehe
2 Frigorifera per Pije
Shanku komplet
Lloje te ndryshme Gota
Llusterat dhe Muzika komplet.
Per ndryshe shiqoni ne Foto!
Çmimi sipas Marrveshje!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim