Inventar per Lokal!

Shitet nga: Edi 19 Pri 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes Inventar per Lokal!
Inventari ësht i ri dhe në Gjendje shum te mir, vetem 4 muaj i perdorur.
Inventari ka:
12 Tavolina
30 Karrika
3 Shankerica komplet
1 qoshk Gehe
2 Frigorifera per Pije
Shanku komplet
lloj te ndryshme Gota
Llusterat dhe Muzika komplet.
Per ndryshe shiqoni ne Foto
Per Çmim me marrveshje!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim