Inventar per kafiteri

Shitet nga: Emeltore Europa 14 Nën 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shiten 12 komplete drurit,7komplete te lekures
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim