Karriga per kafiteri

Shitet nga: Valon sferka 03 Pri 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes karriga per kafiteri jan shum te rujtne jan dyshee
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim