PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE DHE KUZHINA H..

Shitet nga: Nexhat 24 Gsh 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHESIM PAISJE PROFESIONALE PER RESTORANTE DHE HOTELERI

SKARA 50X 50 CM
SKARA 70X50 CM
SKARE NJE METERSHE
TOSTER ME RRYME
TOSTER ME GAS
FURRA TE PICAVE PER 4 PICA
FURRA TE PICAVE PER 8 PICA
FURRA TE PICAVE PER 6 PICA
FURRA TE PICAVE PER 12 PICA
MIXERA PER BRUM 10 KG
MIXERA PER BRUM 15 KG
MIXERA PER BRUM 25 KG

PRANOJME EDHE POROSI NESE JU DUHET DIQKA E VEQANT

TEL 044 205 539


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim