shes urgjent invetarin per lokal bojm ndrrim me ..

Shitet nga: valdrin elezaj 18 Krr 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes shankin 2.50m osht friz mrena

shes frizin e akullorev osht me dy rena
shes maqinen se maron akullore

karrikat me tavolina kompelt jon treja karrikat jon se sillen
edhe dy shankericat
nr viber 049598332

bojm ndrrim me naj sen qe um konvenon

dhojm edhe me qera lokalin ne klin gjindet lokali
bojm edhe ndrrim me vetura shiten urgjent manat jon thuja si treja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim