shitet inventari per kuzhina

Shitet nga: xhevdet gashi 22 Tet 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet inventari per kuzhina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim