Inventar per Lokal!

Shitet nga: Edi 10 Mar 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shes Inventar per Lokal!
Inventari ësht i ri dhe në Gjendje shum te mir, vetem 4 muaj i perdorur.
Inventari ka:
12 Tavolina, 30 Karrika, 3 Shankerica komplet, 1 qoshk Gehe, 2 Frigorifera per Pije , Shanku komplet, Lloj te ndryshme Gota, Llusterat dhe Muzika komplet.

Per ndryshe shiqoni ne Foto! Çmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim