Makina per mishtore

Shitet nga: Luan 19 Shk 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Të tjera
Shes mikserin,makinen per bluarjen e mishit,per mbushjen e sugjukut,komoren e madhe dhe te voglen,aparatin per mbeshtjellje te mishit me vakum,tavolinen te gjitha ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim