Maqinen per ngjyrosje e ardhur nga italia

Shitet nga: Bashkim 20 Shk 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Të tjera
Shes maqinen per ngjyrosje,maqina eshe shum pak e perdorur dhe nuk ka ma shum se 20or pune,po ashtu i ka te gjitha servisat e krym ne gjendje te mir teknike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim