- NIVELIZIM - [ YBERCUK ] -

Shitet nga: musli 14 Tet 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Sektori : Të tjera
Bejm nivelizimin e shtepive [objekteve] me pune cilesore si dhe qmim te arsyeshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim