Kryej pune dhe dekorime nga gipsi

Shitet nga: musa kryeziu 06 Pri 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Sektori : Të tjera
Kryejm pune dhe dekorime nga gipsi me qmime tw arsyeshme nuk punojm me knauf dhe as me stirpor vetem me heker dhe gips I rrymes per punen tone garantojme sa te egziton qajo shpi.
Mund ti shihni edhe ne foto keto jan vetem disa pune ka edhe modele tjera qe mund ti shihni live ne gjdo qyetet te kosoves gati kem pune te kryera

nr kontaktues 044 197 469
049 816 595
sms ne emalj mos dergoni se nuk i kontrolloj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim