PRODHOJME DHE MONTOJM KUBEZA NGA BETONI EDHE ME ..

Shitet nga: VAL-CEN Sot 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
FIRMA VAL-CEN NGA KOMUNA e KLINES BEN PRODHIMIN DHE MONTIMIN E KUBEZAVE NGA BETONI

BEJM RREGULLIMIN E KOPSHTEVE,PARQEVE DHE RRUGEVE ME KUBEZA DHE ELEMENTE TJERA SI
ANSOR,UJOR,VAZNO LULEVE ETJ PRODHIME KTO NGA BETONI

NE GJITHASHTU PRANOJM EDHE KOMPENZIME DHE NDRRIME TE NDRYSHME PER PUNEN DHE
PRODUKTET TONA.
kubza kocka rregullim oborreve
VAL - CEN
BETONTECHNIK
049242925
049183394
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim