shes terfoj

Shitet nga: xxxxxx 02 Shk 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Klinë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
shes terfoj me duj qmim o volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim