BEJME PERKTHIME i licencuar edhe ne Gjermai

Shitet nga: Sali 06 Pri 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shërbimet : Përkthyes i teksteve
Perkkthejm qdo lloj dokunenti nga gjuha gjermane ne gjuhen shqipe dhe ansjelltas, me licenc edhe te shtetit gjerman. Perkthimet tona vlejn per gjermani, zvicerr dhe austri po ashtu edhe per ne Kosove, per ma shum na kontaktoni ne tel. 044232553.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim