KOMPANIA PËR -PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALEVE-OBJEKTE-..

Shitet nga: ARIAN-049-714060- -045-405531 Sot 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
KOMPANIA - 'EXTRA - E'SPECIALIZUAR PËR PASTRIM.-SHTEPIVE -LOKALET -OBJEKTE -LARIJEN E 'GEJAVE[kauqat] -KONFORIN -' VETUREVE -[tapacirat ulse etj] -.ME BARI (SHAMPONA) NGA GJERMANIA -MONTOJM -BILLBORDA [tapetat shtepive lokaleve] ETJ. ME'QMIME -ME'T'VOLISHEM N'RAJON- JU MIRË PRESIM - -NR;045-405531--049-714060.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim