Pastrimin e Shtepive,Banesave,Objekteve,Lokaleve..

Shitet nga: Pastrimi DONI 18 Krr 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Kryejm keto sherbime:pastrimin e dritareve(xhamave),pastrimin e dyshemeve,
Pastrimin e pllakave,Pastrimin e shtepive,Pastrimin e banesave,
Pastrimin e objekteve afariste,Dhe sherbime tjera te ngjajshme...
JU MIRPRESIM...
tel: 044532699.
Viber +37744532699
ose ne fb: https://www.facebook.com/pages/Pastrimi-DONI/129252530584081
dhe email: liridonbojaj@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim