AGRORacaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGRORacaj 02 Mar 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shërbimet : Të tjera
Punojm:
Rregullimin dhe mirmbajtjen e parqeve ,
Krasitjen dhe shartimin e pemeve,
Krasitjen e rrushit,
Keshilla bujqesore.

Na kontaktoni ne :045312355
049260045
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim