Kryejme keto pun

Shitet nga: ermir 17 Qer 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shërbimet : Të tjera
montimin e keramikave
uij banjove
izolim te banjove si dhe izolim me kondor
nxemje me radijator dhe ne dysheme
edhe instalimin e rrymes
dhe montimin e laminatit dhe moler
etj per me shum
tel 044825679
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim