Kryem keto pun

Shitet nga: xhevdet 21 Shk 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shërbimet : Të tjera
kryem keto pun bejm riparimin e motorrit 533 539 558 560 577 te gjitha llojet e imt dhe imr montimi behet kudo qe esht me 2 vite garancjon bejm riparimin e pumpes te hidrolikve ndriimin e dhombzorve te menjaqit rregullimin e vollanit mekanik dhe hidrolik riparim te zmaj 133 135 dhe presav te gjithav llojet per me shum T.L +37744 810 855 edhe ne viber +37744 617 868.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim