Punime Dekorative Druri

Shitet nga: Endrit 04 Dhj 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   35 EUR

Komuna: Klinë
Shërbimet : Të tjera
Punime te drurit dekorative ne prag te festave te fundvitit per dhoma te pritjes, banesa, lokale etj. Mund te shkruajm edhe emra me shkrime kaligrafike dhe gotike gjithmon sipas deshires tuaj.(shikone si shembull njeren nga fotot)
QMIMET VLEJN VETEM DERI ME 20 DHJETOR.

kontakti edhe ne:
viber: +37744413068
viber/whatsapp: +37744318041
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim