Punime druri dekorativ

Shitet nga: Endrit 07 Nën 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shërbimet : Të tjera
Punime te drurit dekorativ per shtepia, banesa, lokale etj. Mund te shkruajm edhe emra me shkrime kaligrafike dhe gotike gjithmon sipas deshires tuaj.

kontakti edhe ne:
viber: +37744413068
viber/whatsapp: +37744318041
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim