TENDA FITIMI

Shitet nga: BAJRAM 23 Tet 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shërbimet : Të tjera
TENDA KARRIKA DHE TAVOLINA ME QIRA NE TERE KOSOVEN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim