TENDA KARRIKA DHE TAVOLINA ME QIRA

Shitet nga: Bajram 08 Tet 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shërbimet : Të tjera
TRANSPORTI DHE MONTIMI GRATIS NE TERE KOSOVEN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim