Tenda dielli

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Euro Tende 19 Gsh 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shërbimet : Të tjera
"EURO TENDE" ben prodhimin dhe montimin e te gjitha llojeve te tendave per terasa te shtepive,te restoranteve tenda me motor me sensor ,tenda harmonike ,tenda harkore,tenda kepurdh si dhe mbuloja me bez dhe pvc ne konstruksione te ndryshme pvc te tejdukshme ,cerada per kamion,cerada me reklama etj.Gjindemi ne Kline mund te kontaktoni ne ket nr (+386)049 248 502 ,tek ne keni zgjidhje per qdo stin (verejtje)tendat tona kan garancion (5 vite)ne konstruksion dhe (2 vite )ne bez.Si dhe prodhusi eshte Albayrak Turqi lider ne kualitet .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim