tenda karrika dhe tavolina me qira

Shitet nga: bajram 12 Tet 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shërbimet : Të tjera
transporti dhe montimi gratis ne tere kosoven
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim