Transport Internacional Italy-Kosov-Italy

Shitet nga: roba 24 Mar 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejm transportin e mallrave nga Kosova per Italy dhe anasjelltas.
Po ashtu bejm transport edhe ne vende tjera Evropiane me porosi te veqanta.
Per me teper info. kontatko ne numrin e telefonit.
Tel. +39 328-838 4641
E-mail. robinsonlaci@hotmail.it
Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim