shiten

Shitet nga: bekim gashi 18 Shk 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
shes goma jan shum te mira pak te perdorne numri i profilit 42 _8 palshe jan shum te rujtne ju mir pret bekim gashi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim