Boim montimin qeramikav te gjitha llojeve

Shitet nga: bujar ahmeti 03 Tet 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Boim montimin qeramikav te gjitha llojeve.granitit.shkall.izolime te banjove.fasada te brendshme.laminat etj etj me provoi pune 15 vjeqare .me qmime te arsyshme ne trg.dhe korreksi ne pun per ifo.ma hollsishme mund te kontaktoni ne numrat tan tei.ose viber.045837540 049113983ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim