HIDRO IZOLIME ME KONDOR

Shitet nga: halili Sot 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
BEJM IZOLIME ME KONDOR

ME PROVOJ PUNE 24 VJEQARE JU GARANTOJM PER PUNE TON DHE PER MATERJAL PUNOJM EDHE VEQ PUN DORE SIPAS MARVESHJES
BEJM KULMA TE RRAFSHME TERASA BANJO PODRUME TE GJITHA SI I NDALOJM LAKSHTIN I

BAUDER

ME FOLI

SLLOVEN

INDEKS

GLOBUS

MAKEDON

PRIZERENIT

JU MIRPRESIM NE KET NUMER TELI

044 313 951 EDHE NE VAJBER NE KET NUMER


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim