Punime guri sipas porosis me gur kualitativ

Shitet nga: xxxxx 27 Gsh 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
bejm punime guri sipas porosis se klientit
qmimet e gurit dhe mjeshtris jane te arsyshme

ju mirpresim

tel 044854434
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim