REQEL

Shitet nga: SHES KONZERVIME PEMESH REQEL ETJ 19 Gsh 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Prodhime ushqimore
SHES REQEL MOLLE PJESHKE KUMBULLE ETJ SI DHE KREM KARRAMEL SHUM TE MIRE E PRODUKTE TE TJERA TE LLOJLLOJSHME ME QMIM TE ARSYSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim