Shes raki te Molles 47volt dhe kumbulles 52volt

Shitet nga: Rasim 03 Mar 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Shes raki te kumbulles dhe te molles
Kumbules 52volt. 40litra
Molles 47volt. 30litra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim