Gurë Kristalor Dekorativ

Shitet nga: Dekoruesi 09 Shk 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Të tjera
Shesim gur dekorativ kristalor te gjitha madhsive dhe permasave,te gjithë te interesuarit te kontaktojn permes emailit apo dhe numrit te telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim