Qejz

Shitet nga: B..... 31 Tet 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Të tjera
Shes qejz me rruza dhe me grep qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim