Kepuc me shumic

Shitet nga: gzim 10 Shk 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
shes kepuce me shumic te perdorura shum te mira origjinale te jashtit 13 euro 1kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim