Me shumic gjera nusrie

Shitet nga: B....... 21 Tet 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Gjera nusrie
Fotot I dergoj mbas viber
Ket nr Viber 045587009
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim