Mikrofoni ne shitje

Shitet nga: arbias 07 Jan 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

179,99 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Muzikë
Mikrofon AKG . Eshte i perdorur ,me gjith kembet dhe mrezh ( Mbrojtse )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim