7.GAMING PC HP 6400 WORKSTATION 2.33x(4CPU) ,

Shitet nga: Behari 05 Maj 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   245 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
SHES 7 COPA

PERFORMANCAT:

4 PROCESORA KA 2.33GHz

4GB RAM

2GB KARTELA GRAFIKE (name INVIDIA GeForce GT 420 )

150GB HDD

MONITORAT EIZO 21Inch (jan prej monitorav ma te kerkum per lojra)

vijn se bashku me tavolina dhe karrika ne ket qmim nese i merr komplet ,performanca shtes ne foto

SHITEN EDHE ME COPE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim