Monitor COMPAQ - German

Shitet nga: Pa Emer Nga KLINA 04 Pri 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Klinë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Monitori është teper pak i perdorur,funksionon per mrekulli me nje Grafik e cila i pershtat me se shumti : Windows Xp.
Monitori eshte i firmes COMPAQ nga DM nga Gjermania jemi duke e shitur per arsye se kam bler nje te ri dhe sme nevojitet , ne mund ta provojm po qe se nuk besoni,Eshte 7500hd,tp.
Kontaktoni ne këtë numër : 044 - 395 - 662 , pres nje bleres serioz.
Gjindem ne KLINE por per vend nuk ka problem.

Posedohen keto :
-Priza 3faz e cila eshte me e sigurta prej Monitorave.
-Firma COMPAQ (me e njohura),dhe gjithashtu ORIGINAL i ardhur nga GJERMANIA.
-7500hd.tp
-I ardhur nga Gjermania dhe shum pakk i perdorur.
-Funksionon ne menyre te persosur me nje grafikë prefekte.
-Kabllat i ka ne prodhim te ri domethan eshte nje model i ri.
-Edhe pse eshte i madh ai eshte prefekt per qdo vend i pershtatet qdo vendi.

MIRUPAFSHIM!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim